Vizyonumuz

.

Vizyonumuz

 

 

 

 

     Çevre konusuna önem vermekteyiz

Çevrenin ve gelecek nesillerin korunması için taşıyacağımız sorumluluğun farkındayız ve bunu bir zorunluluk olarak görüyoruz. Ekonomik ve ekolojik kriterleri dikkate alıyor ve çalışma faaliyetlerimizin her alanında artan çevresel sorumluluğu karşılıyoruz.

Bunları uzun vadede kalıcı kılabilmek adına DIN EN ISO 14001 sertifika onayı aldık.

 

 

                                      Kendimizi sizin için geliştiriyoruz

Nükleer santraller gibi yüksek teknoloji gerektiren hassas alanlar için kendimizi daha da güçlendirmemizin nedenlerinden biride bu. Tüm nükleer enerji işletmecilerinin şartlarını belgeleyebilmek için, kalite güvence için KTA 1401 uygunluk onayı almaktayız.

Düzenli eğitimler ve sertifikasyonlar, kurumsal politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır.
Sector Cert, DGZfP, VDS, VaTh ve ÖGTh işbirliğiyle, çalışanlarımızın sürekli eğitimini ve gelişmelerini sağlayan güçlü ortaklarımız var.

 

                                      Ürünlerimiz taleplerinizi tam karşılar

Çalışanlarımız, ürünlerimizin değil, müşterilerimizin geri gelmesini sağlamak için her gün çalışırlar.
Bu aynı zamanda bizim viZaar AG'nin hizmet çeşitliliği için motivasyonumuz ve itici gücümüzüdür. Müşterilerimiz bunu yaşıyor, potansiyel müşterilerimiz buna güvenebilir.
Bunu herkes için kanıtlamak ve garantilemek için firmamız, DIN EN ISO 9001 uluslararası standardına göre sertifikalandırılmıştır. Müşterilerimiz için bir rahatlık - bizim için bir zorlu bir yol.

 

Firmamıza ve sistemlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.