Satış toplantısı ve 20 yıl viZaar

.

Satış toplantısı ve 20 yıl viZaar

 

 

20 Nisan sabahı, bu yılın satış toplantısı planlandı ve dünyanın dört bir yanından gelen müşteriler Albstadt'a geliyor.

Akşam Rottweil'de kutlandı: 20 yıldır viZaar şirketi faaliyette. Buna kadeh kaldırarak kutladık

 

 

 

 

Sales Meeting

9.30'da, viZaar CEO'su Kersten Zaar konukları ağırladı ve MATRIX'in hepsi bir arada sistemi MATRIX E3'ün yeni versiyonunu sundu. Yenilenmiş cihaz artık daha hızlı bir işlemciye sahip, bir ölçüm fonksiyonu bir HDMI çıkışına sahip. Ardından, uç adaptörünün probun sonunda değiştirilebilmesini sağlayan yeni VUCAM XF / XF + sunuldu. Ek olarak, VUCAM XF + denetim görüntüsünün bir ağa veya tek bir PC'ye / dizüstü bilgisayara aktarılmasına izin verir. Eğlence toplantısı sırasında bayilerimiz de piyasadaki mevcut gelişmeleri ve yeni cihazlarımızı görüşme fırsatı buldular.

 

 

 

 

ViZaar'ın 20. yıl dönümünde Galası

Akşam kutlandı: bayiler, tedarikçiler, müşteriler ve çalışanlar Rottweil'deki viZaar şirketinin 20. yıldönümü vesilesiyle büyük gala için buluştular. Yerel santralde, viZaar'ın yirminci yılına kadeh kaldırıldı.

Etkinlik yerinden kısa bir tur yaptıktan sonra, tüm ziyaretçiler ürünlerimizi bir kadeh köpüklü şarap üzerinde deneme fırsatı buldular. Saat 19:30 da gerçek parti için perde açıldı. viZaar CEO Kersten Zaar, bir konuşmada yer alan konuklarını ağırladı ve yirmi yıllık şirket geçmişi boyunca, tek kişilik bir şirketten, uluslararası alanda tanınan bir endoskopi uzmanına kadar 100'den fazla çalışanı ile eğlenceli ve eğlenceli bir şekilde öncülük etti.

    

Satış müdürü ve Weilmünster-Wolfenhausen'daki sitemizin müdürü Torsten Teller, ondan sonra şirket sadakati için on yıllık çalışan Marcel Mill'i onurlandırdı. Bunu Baden-Württemberg Ekonomi, Çalışma ve Konut Devlet Bakanı Dr. Ing. Nicole Hoffmeister otu. Balingerin konuşmasında şirketin kurucusunun marifetine övgüde bulunarak viZaar AG'yi, Almanya'daki başlangıç döneminden bile önce bir başlangıç olarak adlandırdı.

 

Gecenin açılış konuşmacısı, "sarışın Shaolin" Marc Gassert idi; azim ve sözde sınırlar üzerinde etkileyici bir konuşma yaptı. Gassert diyor ki, Gassert, ertesi gün tekrar çalışmak zorunda kaldığı gününü şikayet ederek Pazartesi sendromundan şikayet etti.

 

Personel ve konuklar, 20 yıllık başarılı bir kutlamadan memnun kaldılar ve sabahın erken saatlerine kadar dans ettiler. Müzik o akşam James Torto Band tarafından sağlandı.